Pionirska štafeta PK „Vrbas“ vicešampion Srbije

Pionirska štafeta plivačkog kluba „Vrbas“ u sastavu Divna Božičić, Jovana Ivić, Dušan Dragojević i Srđan Jerotijević, postala je dvostruki vicešampion Srbije u disciplinama 4×50 m kraul i 4×50 m mešovito. Oni su ovaj plasman ostvarili na Letnjem prvenstvu Srbije za pionire i kadete koje je, u organizaciji Plivačkog saveza Srbije, održano 29,30. i 31. jula u Beogradu.

U pojedinačnoj konkurenciji najbolja je bila Divna Božičić,   koja je osvojila srebrnu medalju u disciplini 100 metara prsnim stilom. Dušan Dragojević u disciplini 100 metara leđno na cilj je stigao četvrti, a u disciplini 200 metara kraul bio je peti. PK „Vrbas“ ekipno je zauzeo odlično 12. mesto od 36 klubova koji su se nadmetali na ovom prvenstvu.