Održan drugi Dobrotvorni bal

Drugi po redu Dobrotvorni bal održan je zajedničkom akcijom zaposlenih u Osnovnoj školi „Bratstvo jedinstvo“ u Vrbasu i roditelja učenika koji pohađaju ovu školu. Ove godine Dobrotvorni bal bio je posećeniji nego prošle godine, i po rečima direktorke škole Slavice Šestović, sledeće godine kada bude održan po treći put moći će se nazvati i tradicionalnim. „Zahvaljujem se svim donatorima, roditeljima učenika naše škole, prijateljima i svimakoji su našli način da pomognu našoj školi. Cilj ovog Dobrotvornog bala je da se prikupljeni novac upotrebi za uređenje škole. Prošle godine uređen je hol u kojem se održavaju priredbe, a ove godine novac će biti upotrebljen za uređenje školskog dvorišta“, rekla je Slavica Šestović. Ove godine prikupljenoje 104.000 dinara. Balu su prisustvovali su i prosvetni radnici iz drugih škola, zaposleni u Predškolskoj ustanovi, bivši radnici ove škole kao i mnogi roditelji.


[cwa id=’str-vesti-16-naslova’]