9 medalja za Plivački klub „Vrbas“

Osvojeno je 9 medalja (5 zlatnih i 4 srebrne). Mlađi pioniri su ekipno zauzeli 6. mesto od 17. klubova dok su Pioniri 11. od 23. kluba učesnika.
Dušan Dragojević postao je trostruki prvak Vojvodine u disciplinama 100 metara kraul, 100 i 200 metara leđnim stilom i osvojio je drugo mesto u disciplini 50 metara kraul stilom.
Božičić Divna, koja je plivala u kategoriji sa starijom decom, postala je prvak Vojvodine u disciplini 100 metra prsnim stilom i osvojila je drugo mesto u disciplini 200 metara takođe prsnim stilom. Šampion Vojvodine postala je i ženska štafeta plivačkog kluba Vrbas koja je plivala 4 x 50 metara mešovito  u sastavu Milošević Jovana, Danijela Grmuša, Malić Emilija i Božičić Divna.
Ratkov Nikola se povredio plivajući 400 metara kraul, ali je uprkos povredi, uspeo da osvojio 2. mesto kao junior i 2. mesto u apsolutnoj kategoriji takođe kraul tehnikom. Nikola nije mogao da nastavi takmičenje, nadamo se da će biti spreman za Prvenstvo Srbije koje se održava u Martu mesecu.