Uspešan start za PK “Bjelica”

Plivački klub „Bjelica“ Vrbas je učestvovao na međunarodnom plivačkom mitingu „Poletarac“ u Novom Sadu i uspešno startovao sezonu. U konkurenciji 442 plivača iz Srbije, Hrvatske, Mađarske i Slovenije PK „Bjelica“ je osvojio 7 medalja sa 5 plivača. Plivači ovog kluba osvojili su 3 zlatne, 2 srebrne i 2 bronzane medalje. Medalje su osvojili: Milena Mandić zlato 100m leđa, srebro 200m mešovito, Sara Pavljuk zlato 100m leđa, 50m kraul srebro 200m mešovito, Jelena Kosović bronza 100m delfin i Jovan Krajinović bronza 50m kraul.
“Učešćem na ovom takmičenju naš klub je uspešno otvorio zimsku sezonu, gde su svi plivači ostvarili svoje lične rekorde i pokazali da će se i ove sezone boriti za titulu prvaka Vojvodine i Srbije”, saopštili su iz PK “Bjelica”.